Uygun fiyatlı Aspire Nautilus BVC coil ile uzun ömürlü salt nikotin kullanımı ve üstün lezzet performansı elde edin.
Aspire Nautilus BVC Coil Orijinal fiyat: ₺1.289,00.Şu andaki fiyat: ₺1.188,00.
Back to products

KAPIDA ÖDEME

Stok tükendi. Ne zaman gelir? Bilgi İste!

Uwell Caliburn G Coil

(3 müşteri değerlendirmesi)
Stok kodu: TB977

Uwell Caliburn G Coil ile uygun fiyata yüksek performans. 0.8 ohm direnç sayesinde yoğun buhar ve net lezzet. Salt nikotin kullanımına uygun yedek atomizer.

Yükleniyor…

649,00

Stokta Olan Alternatif Ürünler
19 kişi ürünü inceliyor!

KAPIDA ÖDE, 3000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

3.000,00'lik ürün ekle, ücretsiz kargoyu kap!
🚚 Şimdi satın al, Yarın kargoda!

Uwell Caliburn G Coil: Her Nefeste Mükemmel Lezzet ve Verimlilik

Vaping keyfinizi bir üst seviyeye taşıyacak Uwell Caliburn G Coil, hem lezzet hem de performans konusunda sizi şaşırtacak. Özel olarak tasarlanan bu coil’ler, her çekişte tutarlı bir buhar ve yoğun aroma sunar. İster sıkı bir MTL deneyimi isteyin, ister daha serbest bir DTL çekişi tercih edin, size uygun bir seçenek mutlaka var. Tak-çalıştır sistemi sayesinde değişim saniyeler sürer ve kesintisiz bir kullanım sağlar. En iyi yanı mı? Bu kaliteyi bu fiyata bulmak gerçekten zor!

Neden Uwell Caliburn G Coil ile Tanışmalısınız?

  • İkili Çekiş Seçeneği: 0.8 ohm mesh coil ile zengin buhar ve yoğun lezzet; 1.0 ohm coil ile sıkı ve tatmin edici MTL çekişi. Kendi tarzınızı seçin.
  • Lezzet Patlaması: Mesh coil teknolojisi, likidinizi eşit şekilde ısıtarak tüm aroma notalarını ortaya çıkarır. Her nefeste taze ve canlı bir tat deneyimi sizi bekliyor.
  • Geniş Uyumluluk: Uwell Caliburn G, Caliburn G2, Koko Prime Pod Mod ve Caliburn G kartuşlarıyla sorunsuz çalışır. Güvenilir performansın adresi.
  • Kolay Değişim: Karmaşık kurulumlara elveda! Coil’i takın, likidinizi doldurun ve hemen vaping keyfinize başlayın.

Teknik Detaylar ve Kullanım Önerileri

Coil ömrünü uzatmak ve en iyi performansı almak için %50 veya daha yüksek PG içeren e-likitler veya salt nikotin bazlı likitler kullanmanızı öneririz. Bu, coil’in verimli çalışmasını sağlar ve tıkanmayı önler, böylece daha ekonomik bir kullanım elde edersiniz.

  • UN2 Meshed-H 0.8 Ohm Coil: Daha geniş buhar ve derin lezzet için ideal. DTL sevenlerin favorisi.
  • UN2 Meshed-H 1.0 Ohm Coil: Sıkı ve otantik bir MTL çekişi arayanlar için mükemmel seçim.
  • Paket İçeriği: 4 adet Uwell Caliburn G Coil (Direnç seçeneği size bağlı).

Uwell Caliburn G Coil ile sadece bir parça değiştirmiyorsunuz; vaping deneyiminizi yeniden tanımlıyorsunuz. Daha akıcı, daha lezzetli ve daha güvenilir bir performans için hemen sipariş verin ve farkı hissedin!

%100 Güvenli Alışveriş Siteleri

Doğrudan satışı yapılan ürünler güncel stok ve fiyat bilgisi ile paylaşılmaktadır. Kapıda Nakit veya Kapıda Kredi kartı ile siparişiniz elinize ulaştığında ödemenizi yaparak ürünlerinizi güvenle alabilirsiniz. Sipariş aşamasında sizden istenen iletişim bilgileriniz sadece kargonuzun tarafınıza sağlıklı ulaşması için kullanılır.

Not: Satışı yapılan ürünler %100 orjinal ürünlerdir.

Fiyatlar Neden Uygun?

Son günlerde sıkça yöneltilen bu soruya cevap vermek isteriz!
Fiyatlarımızın uygun olmasının nedeni, müşterilerimize en iyi değeri sunmayı hedeflememizdir. Piyasayı düzenli olarak takip ediyor ve üretici ile doğrudan çalışarak aracı maliyetlerini ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede kaliteyi düşürmeden fiyatlarımızı erişilebilir tutuyor, güvenilir ürünleri herkesin kolayca alabilmesini sağlıyoruz.

Uwell Caliburn G Coil hangi cihazlarla uyumludur?
Uwell Caliburn G Coil, Uwell Caliburn G ve Caliburn G2 kitleriyle uyumludur.
0.8 ohm dirençli bu coil hangi likitler için idealdir?
0.8 ohm direnç, özellikle salt nikotin likitler için idealdir, yoğun buhar ve net lezzet sağlar.
Bu coil ne kadar süre dayanır?
Kullanım sıklığına ve likit tipine bağlı olarak ortalama 1-2 hafta arasında dayanır.
Coili değiştirirken nelere dikkat etmeliyim?
Coili değiştirirken, pamuğun likiti emmesi için ilk kullanımdan önce 5-10 dakika beklemeli ve ilk birkaç nefeste düşük güçte kullanmalısınız.
Bu coil ile hangi watt aralığında kullanım önerilir?
Uwell Caliburn G Coil için önerilen watt aralığı 10-15 watt arasıdır, bu aralıkta en iyi performansı alırsınız.

Değerlendirmeler

5
3 inceleme
3
0
0
0
0

Uwell Caliburn G Coil için 3 değerlendirme

Clear filters
  1. Arzu (doğrulanmış kullanıcı)

    Uwell Caliburn G Coil kullanım açısından oldukça pratik. Kompakt yapısı sayesinde cebimde bile taşıyabiliyorum, bu da günlük hayatımı çok kolaylaştırıyor.

  2. Berfin (doğrulanmış kullanıcı)

    Uwell Caliburn G Coil hem acemilere hem de deneyimli kullanıcılara hitap ediyor. Kullanımı basit ama performansı oldukça etkileyici.

  3. İlker (doğrulanmış kullanıcı)

    Uwell Caliburn G Coil kadar dengeli ve kararlı çalışan bir pod mod kullanmamıştım. Hafif ama sağlam, bu da onu her yere taşımak için ideal kılıyor.

Değerlendirme yap

Kampanyalı Ürünler